Reference

Milan kučera

Advokát

„Musím vyzdvihnout přístup Tomáše Kruby, a to po celou dobu transakce. Od první domluvy na osobní prohlídce bytu, přes přípravu smluvní dokumentace až po průběžné konzultace k čemukoliv, co bylo zrovna nezbytné. Vysoce oceňuji zejména úroveň komunikace a korektnost, která realitním makléřům, se kterými jsem se setkal, mnohdy chyběla. Samozřejmá rovněž není ani kvalita smluvní dokumentace a realistický, objektivní přístup k připomínkám z druhé strany. Celkově spolupráci s Tomáše Krubou velice oceňuji a věřím, že nebyla poslední. “

Lenka Smažíková

podnikatelka

"Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za veškerou profesionální podporu a přístup, se kterým jste nám pomáhali jak s prodejem, tak s pronájmem našich nemovitostí. Velice si Vaší práce, zodpovědnosti a ochoty vážíme a jsme vděčni našim přátelům, že nám dali na Vaši společnost, konkrétně na pana Tomáše Krubu, kontakt. Jeho služeb jsme využili celkem třikrát a vždy jsme byli jak s průběhem jednání, tak s jejich výsledky maximálně spokojeni.

Přeji Vám mnoho spokojených klientů, jako jsme my."

Svetlana Žuchová

psychiatrička / spisovatelka

"Na pana Krubu jsem se obrátila několikrát. Jelikož bydlíme v zahraničí, potřebovala jsem někoho, kdo převezme pronajímání našeho pražského bytu bez toho, abychom museli být u toho. Pan Kruba dokázal vždy všechno vyřešit rychle a k naší plné spokojenosti, dokonce několikrát i v případě, kdy jiné realitní kanceláře selhaly."

Barbora Musilová

Designerka

„Tomáš Kruba nás velice mile překvapil, svým přístupem, jak k práci, tak k našim jasně daným prioritám v oblasti pronájmu bytu, byl velice vstřícný a snažil se nám na 110% vyhovět. Komunikace byla průběžná, aktivní a velice příjemná. Tomáše vám doporučuji a přeji hodně společných úspěchů. .“

Robert Carrithers

fotograf (USA)


„Bloody good experience with Tomas."

Miroslav Žemlička

manažer / Ahold

"S touto společností jsem byl nadmíru spokojen, veškerý servis a dokumenty za mě vyřídila realitní kancelář.

Makléř mě informoval při každé změně. Mohu vřele doporučit, určitě při prodeji nemovitosti a koupě se znovu obrátím na tuto společnost.

Hezký den Míra a Luboš."