Profesní životopis

Věnuji se realitní činnosti již od roku 2010. Po několikaletém vedení a výchově makléřů se nyní orientuji na své klienty a obchody, zejména v sektoru komerčních nemovitostí a M&A.

Mým dosavadním největším úspěchem, hned po loňském narození syna, je prodej společnosti v hodnotě cca půl miliardy korun.

Jedna část mojí práce jsou komerční nemovitosti, prodej a pronájem kanceláří, restaurací, obchodních a skladovacích prostor, činžovních domů, pozemků.

Druhá část mé práce je M&A, fúze a akvizice. Zde nabízíme služby pro majitele firem, kteří přemýšlí, jak se svou firmou dále naložit. 

Máme za sebou již několik úspěšných prodejů společností.

Osobní životopis

Narodil jsem se v Jindřichově Hradci, 20 let žiji v Praze, nyní se svou ženou, psem a malým synem na Praze 5, kde jsem místopředsedou spolku Přátelé Malvazinek, kterému se podařilo záchránit místní park před masivním developmentem a přimět radnici k vypsání architektonické soutěže na novou podobu území.

Několik let jsem žil a pracoval v Anglii a hovořím plynně anglicky, díky své ženě také plynně "po slovensky".

Jsem bývalý závodní plavec, rád cestuji, vařím, ještě raději jím. Mám rád hory, moře, kino, muziku, dobrou knížku. Cítím se skvěle na procházce lesem, s kamarády na pivu i na velkém hudebním festivalu.

Co mě baví?

Moje práce...
Moje práce...
Toulání se psem po lesích...
Toulání se psem po lesích...
Hory...
Hory...
Zábava s rodinou...
Zábava s rodinou...
Pivo na Náplavce
Pivo na Náplavce
Hlídání dětí...
Hlídání dětí...
Výlety se svojí ženou...
Výlety se svojí ženou...
Bloumání po Praze...
Bloumání po Praze...
Moře...
Moře...
Pití kávy...
Pití kávy...